poniedziałek, 27 maja 2013

zaległości i podaj dalej

Przyznaję że przez ostatni tydzień nie zaglądałam do Was i teraz mam ogromne zaległości ale ja sobie je nadrobię :)
Pochłonięta byłam przygotowaniami do Jarmarku Tradycji który odbył się w Krzeszowicach w ramach Majówki hrabiny Zofii.

Wystawców było naprawdę wielu i oczu nie można było oderwać od straganów ale niestety kupujących znacznie mniej. Często słyszałam że nadzieje były większe. Moje podobnież.Nasze ( bo pojechałam z córką ) stoisko. Człowiek myśli że jak dostanie taaaką przestrzeń to nie będzie miał co na niego włożyć a okazało się że gdybym wzięła stolik to i na nim by coś stało.

Ale zacząć chciałam od prezencików które otrzymałam od Was drogie twórcze koleżanki :)

Jakiś czas temu upolowałam licznik u Mamonka i otrzymałam od niej takiego oto przystojniaczka :)
Wisi sobie więc Józek na klamce od szafy i codziennie rano umila  mi początek dnia :)

Potem udało mi się upolować licznik u Romy.  Wiedziałam że Roma przygotowuje sutaszową niespodziankę ale kiedy rozerwałam kopertę to zachwyt wbił mnie w podłogę :)Jest przecudownej urody i w Krzeszowicach mogłam się nim chwalić ile wlazło :) Wiele osób się zachwycało :) miło mi było mówić że to od zdolnej kobietki :) tym bardziej że było tam parę prac które przy tej mogły się schować.

Była też Wymianka Serduszkowa dla Mam.
Wymiankę organizowała Angela Masa Solna która to też była moją wymiankową parą :) Muszę powiedzieć że szybkość przesyłki mnie zaskoczyła ale zawartość ... :) no nie chcę się powtarzać ale biorę na świadka córkę że głośnemu wyrażaniu emocji  nie było końca :))
Muszę powiedzieć że wymiankowe prezenty nie tylko ucieszyły ale też stały się inspiracją :) w końcu zagniotłam z córką masę solną i też coś tam sobie porobiłyśmy :) Na razie nadaje się to tylko do szuflady bo miałam problem z wysuszeniem ale teraz już u Angeli doczytałam i wiem gdzie zrobiłam błąd.
Ode mnie do Wielkopolski poleciały następujące rzeczy :
Trochę bałagan mam na stole :)) ale prawie zapomniałam zrobić zdjęcie i na szybko na moim sklepowym stoliku strzelałam  z aparatu :)


Podaj dalej : to zabawa która polega na wysłaniu dwóm osobom niedużych upominków. Ja zgłosiłam się u Olinki i otrzymałam jak widać :)
Ptaszki od razu gromadką obsiadły lodówkę , serduszko wisi niedaleko Józka ale stempelki wprawiły mnie w konsternację !!Bo ja w pierwszej chwili nie załapałam do czego one są :D

I dlatego podaję dalej ! dwie pierwsze osoby które w komentarzu pod tym postem zgłoszą chęć udziały w podawajce otrzyma ode mnie moje drobiażdżki. Potem muszą ogłosić na swoim blogu kolejne podaj dalej dla dwóch osób.

to co ? są chętni?? :)

9 komentarzy:

 1. szybko napisałam bo bardzo chcę wziąć udział w takiej zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. to ja też chcę :) nigdy nie brałam udziału w takiej zabawie

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja się nie załapałam, a bardzo lubię podaj dalej... no trudno, innym razem :) Stragan cudny!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Anitko za wziecie udziału w mojej zabawie i za cudne prezenty od Ciebie ;)
  Pozdrowionka :)***

  OdpowiedzUsuń
 5. Anno i Kwiatkosiu poproszę w takim razie Wasze adresy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Koniec świata ...Józek, powiadasz:))) niech tam będzie Józek

  OdpowiedzUsuń